Pořádáte akci, školení, konferenci a potřebujete zajistit studené občerstvení?

Catering

 

Potřebujete zajistit občerstvení na Vaše školení, konferenci, coffee break, odpolední party, nebo jinou podobnou příležitost?

 

Zajistíme Vám catering ušitý na míru. Nabízíme vám možnost cateringu ve slané i sladké variantě.

S sebou vozíme dle poptávky i profesionální kávovar, ze kterého pro Vás připravíme čerstvou kávu upraženou a  lety ověřenou v rámci našich kaváren Láry Fáry

 

 

Samozřejmostí je i nabídka alko a nealko nápojů. 

Objednáním cateringu od Pekárny Na Plechu podpoříte zaměstávání lidí s handicapem. 

 

Pokud něco takového zvažujete, obraťte se na nás a společně vytvoříme ideální nabídku. Kontaktujte nás! 

 

 

 

Mezi naše pravidelné klienty patří Servisbal Dobruška, Královehradecký kraj, CIRI - Centrum investic, investic, rozvoje a inovacíŠKODA AUTO a.s.Univerzita Hradec Králové  a spousta dalších. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POSKYTUJEME NÁHRADNÍ PLNĚNÍ:

Jsme zaměstnavatel, který zaměstnává více jak 50% osob se zdravotním postižením.

Zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci mají povinnost zaměstnávat minimálně 4 % osob se zdravotním postižením dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

Odebírání výrobků nebo zadávání zakázek je pro účely plnění povinného podílu možno realizovat jen od subjektů uvedených v § 81 odst. 2 písm. b) zákona o zaměstnanosti, tj. od subjektů zaměstnávajících v průměrném ročním přepočteném počtu více než 50 % OZP na zřízených nebo vymezených chráněných pracovních místech nebo od osob samostatně výdělečně činných, které jsou OZP a nezaměstnávají žádné zaměstnance (dále jen „dodavatel“).

Náhradní plnění je snadné řešení pro náhradní zaměstnávání osob se zdravotním postižením a zároveň vyjádřením společenské solidarity v zaměstnaneckých vztazích na trhu práce směrem k ohrožené skupině osob se zdravotním postižením.

Při využití našich služeb je možné si náklady odečíst jako náhradní plnění, naše společnost zaměstnává více jak 50% osob s postižením.

 

 

Adresa a kontakty

PFERDA z.ú.

Pekárna Na Plechu

Kvasiny 340,

517 02 Kvasiny

Telefon

(+420) 734 534 219

E-mail

pekarna@pferda.cz

Napište nám

Položky označené * jsou povinné

Jméno:*

Příjmení:*

Telefon:*

Email:*

Text zprávy:

Odběr novinek:

Souhlasím se zasíláním novinek, akcí, informací o dopravě zdarma a dalších zajímavých informací z našeho oboru. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů. V případě nesouhlasu budou údaje použity pouze pro zodpovězení Vašeho dotazu a následně budou smazány.