Co o nás říkají zákazníci

Máme rádi zpětnou vazbu na naše výrobky a rádi se s ní chlubíme =)

Reference Pekárna na Plechu

Svatební dort i koláčky byly naprosto luxusní

Svatební dort i koláčky byly naprosto luxusní. Jediné co byla škoda, že toho člověk nemůže sníst víc :) Určitě se k Vám zase vrátíme a budeme doporučovat dál.

Tereza

Zelená svatba

Chtěli bychom vám společně se svým mužem poděkovat za dobroty, které byly nedílnou součástí naší ZELENÉ svatby. Luxusní svatební koláčky, křupavé preclíky a krekry, nejlepší čokoládový dort... a toto celé vyvrcholilo exkluzivním originálním svatebním dortem, který připomínal břízový špalek.Díky!

Lenka

Výborné dorty

Výborné dorty, oceňuji možnost objednat si i v Náchodě a Rychnově a tam si také dorty vyzvednout.

Marcela

Dort na přání

Děkujeme za upečení dortu na přání. Čokoládové květy byly překrásné a dort celkově vypadal slavnostně, byl moc chutný. Pekaři z Plechu jsou nejlepší!

Katka

Dorty a další dobroty

Dorty a další dobroty, připravované pekaři s ohromným srdcem.. Miluju jejich výrobky a osobně můžu doporučit i na svatby - krásné svatební dorty a naprosto nepřekonatelné svatební koláčky, které jsou mor. Objednali jsme si na svatbu, pak jsme objednávali na výročí a teď už i k různým rodinným oslavám. :-)

Nina

Vážíme si i našich obchodních partnerů

Adresa a kontakty

PFERDA z.ú.

Pekárna Na Plechu

Kvasiny 340,

517 02 Kvasiny

Telefon: 

(+420) 734 534 219

E-mail: 

pekarna@pferda.cz

Facebook:  Pekárna Na Plechu
Instagram:  Pekárna Na Plechu

Napište nám

Položky označené * jsou povinné

Jméno:*

Příjmení:*

Telefon:*

Email:*

Text zprávy:

Odběr novinek:

Souhlasím se zasíláním novinek, akcí, informací o dopravě zdarma a dalších zajímavých informací z našeho oboru. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů. V případě nesouhlasu budou údaje použity pouze pro zodpovězení Vašeho dotazu a následně budou smazány.