Buchty máme vynikající!

Jsme sociální podnik zaměstnávající pekaře s mentálním postižením a duševním onemocněním.

Pár slov o naší pekárně

Pečeme s láskou k pečivu

Jsme sociálním podnikem, který vznikl pod organizací PFERDA z.ú. (www.pferda.cz), která pomáhá na Rychnovsku a Náchodsku dospělým lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním žít vlastním životem. Organizace provozuje 7 středisek, z nich 5 je sociální službou a 2 sociálním podnikem. Pekárna Na Plechu je jedním z nich a zaměstnává 7 osob s postižením v režimu chráněného trhu práce.

Naší filozofií je, že i lidé s postižením potřebují adekvátní pracovní uplatnění, aby byli ve svém životě spokojeni, a Pekárna Na Plechu jim toto umožňuje. Pekaři s postižením se podílejí na všech činnostech pekárny a postupně zdokonalují svoje dovednosti.

Našim firemním zákazníkům nabízíme i možnost náhradního plnění, stačí se domluvit s vedoucí pekárny. Nabízíme možnost občerstvení ve formě cateringu, s obsluhou i bez, možnost dodání občerstvení na svatby, oslavy apod. Vytvoříme vám dort na míru s ozdobou dle vašich představ. Naše výrobky si můžete vyzvednout buď osobně v Pekárně Na Plechu v Kvasinách, nebo v Tréninkových kavárnách Láry Fáry v Rychnově nad Kněžnou, nebo v Náchodě.

Katalog

Prohlédněte si celou nabídku přehledně v katalogu

Celá nabídka

Catering

Pořádáte akci a chcete zajistit chutné občerstvení pro hosty

Celá nabídka

Svatba

Chystate svatbu a přemýšlíte nad občerstvením a výzdobou?

Celá nabídka

Adresa a kontakty

PFERDA z.ú.

Pekárna Na Plechu

Kvasiny 340,

517 02 Kvasiny

Telefon: 

(+420) 734 534 219

E-mail: 

pekarna@pferda.cz

Facebook:  Pekárna Na Plechu
Instagram:  Pekárna Na Plechu

Napište nám

Položky označené * jsou povinné

Jméno:*

Příjmení:*

Telefon:*

Email:*

Text zprávy:

Odběr novinek:

Souhlasím se zasíláním novinek, akcí, informací o dopravě zdarma a dalších zajímavých informací z našeho oboru. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů. V případě nesouhlasu budou údaje použity pouze pro zodpovězení Vašeho dotazu a následně budou smazány.