O nás

Pečeme s láskou k pečivu.  

Jsme sociálním podnikem, který vznikl pod organizací PFERDA z.ú. (www.pferda.cz), která pomáhá na Rychnovsku a Náchodsku dospělým lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním žít vlastním životem. Organizace provozuje 7 středisek, z nich 5 je sociální službou a 2 sociálním podnikem. Pekárna Na Plechu je jedním z nich a zaměstnává 7 osob s postižením v režimu chráněného trhu práce.

Naší filozofií je, že i lidé s postižením potřebují adekvátní pracovní uplatnění, aby byli ve svém životě spokojeni, a Pekárna Na Plechu jim toto umožňuje. Pekaři s postižením se podílejí na všech činnostech pekárny a postupně zdokonalují svoje dovednosti.

 
 
 
 
 
 
 
 

Našim firemním zákazníkům nabízíme i možnost náhradního plnění, stačí se domluvit s vedoucí pekárny. Nabízíme možnost občerstvení ve formě cateringu, s obsluhou i bez, možnost dodání občerstvení na svatby, oslavy apod. Vytvoříme vám dort na míru s ozdobou dle vašich představ. Naše výrobky si můžete vyzvednout buď osobně v Pekárně Na Plechu v Kvasinách, nebo v Tréninkových kavárnách Láry Fáry v Rychnově nad Kněžnou, nebo v Náchodě.