O nás

Jsme sociální podnik, který zaměstnává pekaře s mentálním postižením a duševním onemocněním. Naše pekárna vznikla pod organizací PFERDA z.ú. (www.pferda.cz), která pomáhá na Rychnovsku, Náchodsku a Trutnovsku dospělým lidem s handicapem žít bez omezení. Organizace poskytuje sociální služby a kromě naší pekárny má další 3 sociální podniky - Kavárnu Láry Fáry v Náchodě a v Rychnově n. Kněžnou a Úklidovou firmu Láry Fáry. 

Naší filozofií je, že i lidé s postižením potřebují adekvátní pracovní uplatnění, aby byli ve svém životě spokojeni, a Pekárna Na Plechu jim toto umožňuje. Pekaři s postižením se podílejí na všech činnostech pekárny a postupně zdokonalují svoje dovednosti. Zkrátka pečeme na handicap. Pečeme s handicapem! 

 

Našim firemním zákazníkům nabízíme i možnost náhradního plnění, stačí se domluvit s vedoucí pekárny. Nabízíme možnost občerstvení ve formě cateringu, s obsluhou i bez, možnost dodání občerstvení na svatby, oslavy apod. Vytvoříme vám dort na míru s ozdobou dle vašich představ.